Tarafınıza gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile
https://platform.idos.events adresine giriş yapınız ve My Products bölümünden ürünlerinizi kayıt ediniz.

Alternatif olarak mail yoluyla tarafınıza gönderilen Ürün Kayıt Formu'nu doldurabilirsiniz .

https://f-istanbul.com/data/files/2024/download/f-istanbul-urun-kayit-formu.xlsx

Ürünlerinizden bağımsız kullanabileceğiniz My Profile sayfasında yaptığınız değişiklikler ürünler sayfasını etkilememektedir.

Şayet ürün kategoriniz veritabanımızda yani sektör ağacımızda yer almıyorsa, Ürün Kayıt Formu'nu doldurup ürünlerinizi müşteri temsilciniz aracılığı ile bildirebilirsiniz.
Maksimum stand yüksekliği 4m. dir. Fuar merkezi 4.5 m ye kadar izin vermektedir ancak 4 metreyi aşan standlar için statik raporu talep edilmektedir.
Stand duvarları şayet ortak alanlara ya da koridorlara bakıyor ise % 60'ından fazlası kapalı olamaz, diğer standların görünümlerini engelleyemez.
Davet edeceğiniz, müşteri, müşteri adayları , stand görevlileri, iş ortaklarınızı tarafınıza iletilen bilgilerle gireceğiniz fuar hazırlık platformundan fuar öncesinde yapacağınız kayıtlar ile girebilir. Fuar alanında girişler ücretli olacaktır.

Teknik Katılım Hazırlıkları


Fuar Alanına Giriş ve Hazırlık Tarihleri 

Stant kurulum, tır, kamyon ve ticari araç girişi 7-8 Temmuz 2024 

Stant İçi Hazırlık 9 Temmuz 2024 

Fuardan 1 gün önce alana ticari araç girişine müsaade edilmeyecektir, hangar kapıları kapalı olacak ve sadece el ile giriş yapılabilecektir. 

Fuar günlerinde içeri giriş yapacak stant kurulum firmalarının hizmet verdiği firmadan yaka kartı talep etmesi gerekmektedir. 

Özel stant onay talebi: Tüm özel stant çizimlerinin takip ve onayı katılımcılara ait online alanda yapılmalı ve onay alınmalıdır. 23 Haziran 2024'e kadar özel standını sisteme yüklemeyen firmaların onay taleplerine yoğunluk sebebiyle cevap verilemeyecektir. 

Fuar Alanı Lojistik Hizmetleri huseyin(at)gruptrans.com +90 212 465 79 65 
Fuar alanı çalışma izinleri (İş güvenliği ): Bora Aydın bora.aydin(at)akbulutakademi.com.tr +90 212 438 38 53


Search